Hero top pagina
  • Algemene Info
  • Algemene Info
  • Clubhuisdiensten

Kantinerooster 27 mei - 23 juni

Kantinerooster 27 mei - 23 juni
  Week 22 Week 23 Week 24 Week 25
  27 mei t/m 2 juni 3 t/m 9 juni 10 t/m 16 juni 17 t/m 23 juni
Maandag Gesloten Avondvierdaagse Gesloten Gesloten
    In overleg    
         
Dinsdag M. Hospers Avondvierdaagse M. Hospers M. Hospers
    In overleg    
         
Woensdag Gesloten Avondvierdaagse Gesloten Gesloten
    In overleg    
         
Donderdag B. Jansen Avondvierdaagse H. Reichart M. ter Braak
  M. Vluttert In overleg A. Kruit J. Rikhof
         
Vrijdag Borne 3 Vrijwilligersavond Borne 3 Borne 3
    Selectie    
         
Zat. ochtend Toernooi JO11 Gesloten Gesloten Gesloten
  A. Groenhuijzen      
  M. Barkhof      
         
Zat. middag Toernooi JO12 Gesloten  Gesloten Gesloten
  B. Jansen      
  T. Snippers      
  L. van Duursen      
         
Zon. ochtend 10.00-14.00 uur H. Reichart 10.00-14.00 uur 10.00-14.00 uur
  B. Jansen M. Hagreis B. Bosman G. Kerkdijk
  I. Jansen   J. Boesveld M. van Engelen
         
Zon. middag   Finale nacompetitie J. Boesveld  
    In overleg    

Kantinerooster 6 mei - 2 juni

Kantinerooster 6 mei - 2 juni
  Week 19 Week 20 Week 21 Week 22
  6 t/m 12 mei 13 t/m 19 mei 20 t/m 26 mei 27 mei t/m 2 juni
Maandag Gesloten Gesloten 2e Pinksterdag Gesloten
         
Dinsdag M. Hospers M. Hospers M. Hospers M. Hospers
         
Woensdag Gesloten Gesloten Gesloten Gesloten
         
  Hemelvaartsdag      
Donderdag Gesloten A. Kruit B. Jansen M. ter Braak
    H. Reichart M. Vluttert J. Rikhof
         
Vrijdag Borne 3 Borne 3 Borne 3 Borne 3
         
Zat. morgen I. v/d Worp M. Hagreis I. v/d Worp A. Groenhuijzen
  A. Groenhuijzen J. Hagreis M. Barkhof M. Lesscher
    R. Duim    
         
Zat. middag B. Jansen M. Hagreis B. Jansen B. Jansen
  I. van Lohuizen D. ter Horst H. Hagen T. Snippers
  L. Veldsink In overleg T. ter Braak L. van Duursen
         
Zon. morgen B. Jansen 1e Pinksterdag G. Kerkdijk In overleg
  M. Hagreis Gesloten M. Van Engelen  
         
    2e Pinksterdag    
Zon. middag Borne-Vasse Ochtend Borne-Enter In overleg
  M. ter Braak B. Bosman B. Jansen  
  M. ter Braak J. Boesveld I. Jansen  
  J. v/d Kolk J. Boesveld M. Lesscher  
  J. v/d Kolk   S. Slag  
  Borne 3 Middag    
    N. Heeten-Borne    
    A. Groenhuijzen    
    H. Kruit    

Kantinerooster 30 oktober - 26 november

Kantinerooster 30 oktober - 26 november
  Week 44 Week 45 Week 46 Week 47
  30 okt t/m 5 nov 6 t/m 12 nov  13 t/m 19 nov 20 t/m 26 nov
Maandag Gesloten Gesloten Gesloten Gesloten
         
Dinsdag Gesloten Gesloten Gesloten Gesloten
         
Woensdag Gesloten Gesloten Gesloten Gesloten
         
Donderdag H. Reichart B. Jansen M. ter Braak A. Leeftink
  A. Kruit M. Vluttert J. Rikhof J. Duim
         
Vrijdag Toernooi 35+2 Borne 3 Toernooi 35+1 Sinterklaasfeest
  In overleg   In overleg In overleg
         
Zat. morgen M. Hagreis I. v/d Worp A. Groenhuijzen I. vd Worp
  J. Hagreis J. v/d Kolk T. Snippers M. Barkhof
  R. Duim      
         
Zat. middag B. Jansen B. Jansen B. Jansen M. Hagreis
  H. Hagen L. Velsink L. van Duursen M. Lesscher
  T. ter Braak I. van Loohuizen    
         
Zon. morgen B. Bosman G. Kerkdijk In overleg H. Reichart
  M. Hagreis M. van Engelen   M. Hagreis
         
  Saasveldia-Borne UD W.-Borne Borne-KOSC Luctor-Borne
Zon. middag B. Bosman A. Groenhuijzen D. ter Horst B. Bosman
  M. van Engelen H. Kruit M. Lesscher M. van Engelen
      J. Rikhof  

Kantinerooster 5 juni - 2 juli

Kantinerooster 5 juni - 2 juli
  Week 23 Week 24 Week 25 Week 26
  5 t/m 11 juni 12 t/m 18 juni 19 t/m 25 juni 26 juni t/m 2 juli
Maandag Avondvierdaagse Gesloten Gesloten Gesloten
  In overleg      
         
Dinsdag Avondvierdaagse Gesloten Gesloten Gesloten
  In overleg      
         
Woensdag Avondvierdaagse Gesloten Gesloten Gesloten
  In overleg      
         
Donderdag Avondvierdaagse      
  J. Duim A. Kruit B. Jansen In overleg
  A. Leeftink H. Reichart M. Vluttert  
         
Vrijdag Borne 4 Oefenen JO-7-8-9 Afscheidswedstrijd Borne 4
    In overleg in overleg  
         
Zat. morgen Gesloten Gesloten Gesloten Gesloten
         
Zat. middag Gesloten Gesloten Netwerktoernooi Gesloten
      In overleg  
         
Zon. morgen M. Hagreis G. Kerkdijk 10.00-14.00 uur 10.00-14.00 uur
  B. Jansen B. Jansen B. Bosman H. Reichart
         
    Finale    
Zon. middag Nacompetitie Nacompetitie Gesloten Gesloten
  M. ter Braak In overleg    
  M. van Engelen      
  In overleg      

Kantinerooster 13 maart - 9 april

Kantinerooster 13 maart - 9 april
  Week 11 Week 12 Week 13 Week 14
  13 t/m 19 maart 20 t/m 26 maart 27 maart t/m
2 april
3 t/m 9 april
Maandag Gesloten Gesloten Gesloten Gesloten
         
Dinsdag Gesloten Gesloten Gesloten Gesloten
         
Woensdag Gesloten Gesloten Gesloten Gesloten
         
Donderdag J. Duim A. Kruit B. Jansen R. Hartkamp
  A. Leeftink H. Reichart M. Vluttert W. Kooiker
         
Vrijdag Club van Honderd Borne 4 Borne 4 Borne 4
  In overleg      
         
Zat. morgen I. v/d Worp B. Jansen I. v/d Worp M. Hagreis
  J. v/d Kolk In overleg M. Barkhof A. Groenhuijzen
         
Zat. middag B. Jansen M. Hagreis B. Jansen D. ter Horst
  I. Jansen M. Lesscher M. ter Braak L. van Duursen
         
Zon. morgen G. Kerkdijk B. Jansen J. Boesveld 1e Paasdag
  M. Hagreis M. v/d Veen J. Boesveld Gesloten
    H. Roll B. Bosman  
        2e Paasdag
  Borne - UD Weerselo Sportlust Vr. - Borne Borne - DTC '07 ochtend
Zon. middag B. Jansen A. Groenhuijzen M. ter Braak H. Reichart
  I. Jansen H. Kruit D. ter Horst J. v/d Kolk
  M. Lesscher   M. Sneider  
      Borne 4 middag
        In overleg

Clubhuisdiensten 11 sept. t/m 8 okt.

Clubhuisdiensten 11 sept. t/m 8 okt.
  Week 37   Week 38 Week 39 Week 40
  11 t/m 17 sept   18 t/m 24 sept 25 sept t/m 1 okt 2 t/m 8 okt
Maandag Gesloten   Gesloten Gesloten Gesloten
           
Dinsdag H.Kamst   B.Jansen In overleg B.Bosman
           
Woensdag Gesloten   Gesloten Gesloten Gesloten
           
Donderdag A.Kruit   B.Jansen J.Duim R.Hartkamp
  H.Reichart   M.Vluttert A.Leeftink W.Kooiker
           
           
Vrijdag Borne 3   Borne 3 Borne 3 Borne 3
           
           
Zat.morgen I v/d Worp   B.Jansen I v/d Worp B.Jansen
  R.Legtenberg   A.oude Heuvel R.Legtenberg G.Zijlstra
           
           
Zat.middag B.Jansen   D.TerHorst B.Jansen M.Hagreis
  M v/d Veen   A.kruit In overleg M.Hagreis
           
           
Zon.morgen H.Reichart   J.Boesveld G.Kerkdijk M.Hagreis
  B.Jansen   J.Boesveld M v/d Veen B.Jansen
      M.Bosman    
  Beker     Beker  
Zon.Middag Borne-Heracles   Borne-RSC Vasse-Borne Borne-Hengelo
  J.Kruit   I.Jansen A.Tyburski J.Kruit
  D.ter Horst   B.Jansen H.Kruit D.ter Horst
  R.Hakkebroek   Borne 3   R.Hakkebroek
          Borne 4

Clubhuisdiensten t/m 20 augustus

Clubhuisdiensten t/m 20 augustus
  Week 30 Week 31 Week 32 Week 33
  24 t/m 30 juli 31 juli t/m 6 aug 7 t/m 13 aug 14 t/m 20 aug
Maandag Gesloten Gesloten Gesloten Gesloten
         
Dinsdag Gesloten Gesloten Gesloten Gesloten
         
Woensdag Gesloten Gesloten Gesloten Gesloten
         
Donderdag B.Jansen J.Duim R.Hartkamp A.Kruit
  M.Vluttert A.Leeftink W.Kooiker H.Reichart
         
Vrijdag Borne 3 Borne 3 Borne 3 Borne 3
         
Zat.morgen Gesloten Gesloten Gesloten Gesloten
         
Zat.middag Gesloten Gesloten Gesloten Gesloten
         
Zon.morgen 10.30-14.00 10.30-14.00u 10-14.00u 10 -14.00u
  T.Zuidema H.Reichart G.Kerkdijk B.Jansen
         
Zon.Middag Gesloten Gesloten Gesloten Gesloten
         
BVV Borne, Sportpark 't Wooldrik 't Wooldrik 6, 7621 AH Borne Clubhuis de Stoep, Telefoon 074-2663900, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.